De Citroën Jumper L2H2 staat bekend om zijn betrouwbaarheid en lage rijkosten. Ideaal voor ondernemers die dagelijks veel kilometers maken. Shortlease inclusief alles — geen onverwachte kosten.
| Laadruimte | 8 m³ |
| Laadvermogen | 1.100 kg |
| Lengte laadruimte | 2.76 m |
| Breedte laadruimte | 1.73 m |
| Hoogte laadruimte | 1.93 m |
| Totale lengte | 4.96 m |
| Motor | 2.2 BlueHDi 120pk |
| Brandstof | Diesel |
| Versnellingsbak | Handgeschakeld 6-bak |
| Zitplaatsen | 3 (incl. chauffeur) |
| Emissienorm | Euro 6d |
| Inbegrepen kilometers | 2.500 km/maand |
| Meerkilometertarief | €0,18 per km |
Tarieven excl. BTW · Eerste maand vooraf · Borg op aanvraag
Wij beantwoorden al uw vragen over shortlease, tarieven en beschikbaarheid.