De Mercedes-Benz Sprinter 314 L2H2 is het toppunt van betrouwbaarheid in de bestelwagenmarkt. Met 9 m³ laadruimte, hoog laadvermogen en de bekende Mercedes-kwaliteit is dit de beste keuze voor intensief zakelijk gebruik.
| Laadruimte | 9 m³ |
| Laadvermogen | 1.200 kg |
| Lengte laadruimte | 3.17 m |
| Breedte laadruimte | 1.80 m |
| Hoogte laadruimte | 1.90 m |
| Totale lengte | 5.91 m |
| Motor | 2.0 CDI 143pk |
| Brandstof | Diesel |
| Versnellingsbak | Handgeschakeld 7-bak |
| Zitplaatsen | 3 (incl. chauffeur) |
| Emissienorm | Euro 6d |
| Inbegrepen kilometers | 2.500 km/maand |
| Meerkilometertarief | €0,20 per km |
Tarieven excl. BTW · Eerste maand vooraf · Borg op aanvraag
Bel of app ons voor een vrijblijvend adviesgesprek over shortlease.