De Kia PV5 Cargo is bekroond tot International Van of the Year 2026. Volledig elektrisch, gebouwd op het nieuwe E-GMP.S-platform. Met een bewezen actieradius van bijna 700 km op één lading en ultrasnel laden is dit de meest geavanceerde elektrische bestelwagen op de markt.
| Laadruimte | 4.7 m³ |
| Laadvermogen | 1.000 kg |
| Lengte laadruimte | 2.20 m |
| Breedte laadruimte | 1.58 m |
| Hoogte laadruimte | 1.35 m |
| Totale lengte | 4.71 m |
| Motor | Elektrisch 150kW (204pk) |
| Brandstof | Elektrisch |
| Versnellingsbak | |
| Zitplaatsen | (incl. chauffeur) |
| Emissienorm | |
| Inbegrepen kilometers | 2.500 km/maand |
| Meerkilometertarief | €0,18 per km |
Tarieven excl. BTW · Eerste maand vooraf · Borg op aanvraag
Bel of app ons voor een vrijblijvend adviesgesprek over shortlease.